Bóg w Krakowie

Gdzie mieszka Pan Bóg? Czy ktoś kiedyś widział Pana Boga? Czy wiemy, gdzie On tak naprawdę jest? Okazuje się, że, między innymi, w Krakowie...

Cena 9.00zł
Czas trwania 100 min.
 kategoria wiekowa
Zobacz film
Zobacz trailer

Gdzie mieszka Pan Bóg?
Czy ktoś kiedyś widział Pana Boga? Czy wiemy, gdzie On tak naprawdę jest? Okazuje się, że, między innymi, w Krakowie. Spaceruje po Katedrze na Wawelu, ogląda kwiaty na Rynku Głównym, nawet płynie statkiem po Wiśle. Nie brakuje Go także w tych mroczniejszych zakamarkach miasta. Dlaczego akurat Kraków? Dlaczego tutaj właśnie powstał film Dariusza Reguckiego Bóg w Krakowie?

 

Film Bóg w Krakowie - Bohaterowie filmu, bohaterowie życia.
Film Bóg w Krakowie, którego akcja rozgrywa się w Mieście Królów Polski, nie jest banalną opowieścią o tym, że na ziemi jest jak w Niebie. Spotykamy naszych bohaterów w trudnych, życiowych sytuacjach: młody biznesmen jest nakłaniany do finansowego przekrętu, ojciec rodziny, uwikłany w hazard, traci majątek a początkująca pani adwokat ma przeprowadzić sprawę rozwodową. Jak się z tym wszystkim uporać?

 

Święci – pomocnicy Pana Boga.
Z pomocą przychodzą...święci. Gilbert – biznesmen – zauważa obok Wawelu piękną panią i idzie za nią do katedry, przed słynący łaskami czarny Krucyfiks. Młody tata trafia pod kościół o. o. Augustianów i pod opiekę św. Rity a pani adwokat zwraca się do Koletańskiego Dzieciątka Jezus. Bóg w Krakowie film odpowiada na pytania z życia wzięte. Niektóre jednak pozostawia ze znakiem zapytania. Dlaczego akurat święci? Z Krakowa wywodzi się wielu świętych, wielu z nich miało też styczność z Krakowem, czy to przez miejsce pracy, czy rozwoju powołania. Bóg w Krakowie film dvd, to dzieło, w którym naszym przewodnikiem jest św. brat Albert Chmielowski – założyciel zgromadzenia Sióstr Albertynek i Braci Albertynów. Akcja filmu dzieje się również w Łagiewnikach.

 

Bóg w Krakowie – opinie i ogólny wydźwięk filmu Dariusza Reguckiego
Nie zawsze udaje się pomóc tak, jak nasi bohaterowie sobie to wyobrażali. Ale zawsze Pan Bóg, z pomocą świętych, znajduje dobre wyjście. Film okraszony jest pięknymi widokami mistycznego Krakowa. Kto lubi to miasto albo chciałby się tutaj wybrać niech koniecznie zobaczy film Bóg w Krakowie DVD. Ogląda się do ostatniego dźwięku końcowej piosenki. Muzyka jest mocnym atutem filmu a słowa utworów łatwo wpadają w ucho. Z tego powodu film Bóg w Krakowie, opinie zebrał naprawdę wyśmienite.