Mark Gungor odpowiada na pytania

Mark Gungor odpowiada na pytania.


Prowadzący: Mark Gungor, Prod. USA 2013, Polskie napisy

Cena 9.99zł
Czas trwania 28 min.
Zobacz film
Zobacz trailer
A
A
A
 
 

Mark Gungor to znany amerykański mówca, który dzięki serii wykładów Przez śmiech do lepszego małżeństwa pomaga wielu ludziom na całym świecie osiągnąć szczęście w swoich związkach.
Wiele osób bardzo żałuje, iż o tak ważnych sprawach dowiedzieli się tak późno, z jego wykładów. Gdy byli młodsi, nikt im nawet o tym nie wspominał. Teraz pragną, aby chociaż ich dzieci lub wnuki mogły posłuchać prawdy, którą współczesna kultura tak pragnie stłamsić.
Ten od dawna oczekiwany cykl wykładów dla młodzieży na tematy dotyczące przyjaźni, randkowania i seksu, jest pełen wstrząsających faktów, danych i wyjaśnień. Podany jest barwnym językiem, z dużą dozą humoru, ale przede wszystkim w prawdzie, gdyż czas jest już skończyć z bzdurami, których uczą media, placówki edukacyjne, a nawet niektórzy duchowni.
Mark Gungor i Pam Stenzel przedstawiają młodzieży całą prawdę, bez owijania w bawełnę. Prawdę razem z mądrością, której zabrakło dzisiejszej kulturze zarówno świeckiej, jak i religijnej. Treść ich przesłania pomoże  nastolatkom i ich rodzicom w podejmowaniu mądrych decyzji, które przełożą się na przyszłe pokolenia zdrowych i mocnych małżeństw oraz rodzin bez chorego bagażu emocjonalnego i fizycznego.

 

Tematyka konferencji:

  
1-2. Przyjaźń: Opowieść o dwóch mózgach  - wersja dla nastolatków.
Wykład mówi o relacjach i podstawowych różnicach w myśleniu kobiet i mężczyzn.

 

3. Randkowanie: Jak robić to z głową
Wykład mówi, na czym polega randkowanie i jak wykorzystać ten czas z sensem.

 

4. Seks - Prawda, o której nikt nie mówi
Wykład, który dostarcza poruszających informacji znakomicie przedstawionych przez tę znaną promotorkę czystości przedmałżeńskiej.

 

5. Seks ma zawsze swoją cenę
Wykład demaskuje kulturowe kłamstwa i dalekosiężne szkody, jakie one powodują w życiu mężczyzn i kobiet oraz w ich związkach.

 

6. Mark Gungor odpowiada na pytania.