Szare Anioły

Trudne historie ludzi pokrzywdzonych przez los i tych, którzy im pomagają.
(Outcasts) Reż. Joseph Campo, Prod USA 2017, Polski lektor

Cena 9.99zł
Czas trwania 63 min.
Zobacz film
Zobacz trailer
A
A
A
 
 

Film opowiadający historie ludzi dotkniętych przez los, którym pomoc niosą bracia Franciszkanie Odnowy. Nie boją się oni udać z pomocą w miejsca, które większość ludzi wolałaby omijać. Niosą pomoc więźniom w zakładzie karnym w Hondurasie, angielskim prostytutkom, jak również członkom niebezpiecznych gangów narkotykowych w Irlandii. Anioły film, w którym przedstawiono zmagania Franciszkanów, którzy postanowili poświęcić swoje życie, służąc ubogim i cierpiącym, dla których czasami wydawało się nie być już nadziei. Szare anioły to film uczący przede wszystkim miłości i szacunku do drugiego człowieka, niezależnie od jego pochodzenia czy sytuacji życiowej, w jakiej się znajduje.

    
Szare anioły to nie tyle film religijny opowiadający o Bogu, a raczej historie tych, którzy potrzebują pomocy i tych, którzy wyrzekając się własnych wygód, postanawiają tej pomocy im udzielić, opowieść o całkowicie bezinteresownej miłości, za którą kryje się właśnie Bóg. 

   

Szare anioły w reżyserii Josepha Campo jest kolejnym filmem “Grassroots Films” - mieszczącego się w Nowym Jorku studia filmowego produkującego przede wszystkim katolickie filmy. Film Outcast — Szare anioły został okrzyknięty jednym z najmocniejszych filmów religijnych ostatnich lat, a sam projekt dostał błogosławieństwo od Papieża Franciszka.