Szare Anioły

Trudne historie ludzi pokrzywdzonych przez los i tych, którzy im pomagają.
(Outcasts) Reż. Joseph Campo, Prod USA 2017, Polski lektor

Cena 9.99zł
Czas trwania 63 min.
 kategoria wiekowa
Zobacz film
Zobacz trailer

Film opowiadający historie ludzi dotkniętych przez los, którym pomoc niosą bracia Franciszkanie Odnowy. Nie boją się oni udać z pomocą w miejsca, które większość ludzi wolałaby omijać. Niosą pomoc więźniom w zakładzie karnym w Hondurasie, angielskim prostytutkom, jak również członkom niebezpiecznych gangów narkotykowych w Irlandii. Anioły film, w którym przedstawiono zmagania Franciszkanów, którzy postanowili poświęcić swoje życie, służąc ubogim i cierpiącym, dla których czasami wydawało się nie być już nadziei. Szare anioły to film uczący przede wszystkim miłości i szacunku do drugiego człowieka, niezależnie od jego pochodzenia czy sytuacji życiowej, w jakiej się znajduje.

    
Szare anioły to nie tyle film religijny opowiadający o Bogu, a raczej historie tych, którzy potrzebują pomocy i tych, którzy wyrzekając się własnych wygód, postanawiają tej pomocy im udzielić, opowieść o całkowicie bezinteresownej miłości, za którą kryje się właśnie Bóg. 

   

Szare anioły w reżyserii Josepha Campo jest kolejnym filmem “Grassroots Films” - mieszczącego się w Nowym Jorku studia filmowego produkującego przede wszystkim katolickie filmy. Film Outcast — Szare anioły został okrzyknięty jednym z najmocniejszych filmów religijnych ostatnich lat, a sam projekt dostał błogosławieństwo od Papieża Franciszka.