Wszyscy razem

Lekka, rozgrzewająca serca i poprawiająca humor komedia familijna o sile rodzinnych więzi...


(The Present) Reż. Christian Ditter, Prod. USA 2024, Polski lektor lub napisy

Cena 12.99zł
Czas trwania 83 min.
Zobacz film
Zobacz trailer
A
A
A
 
 

Czy można zmienić bieg zdarzeń, przenosząc się w czasie? Na pewno warto spróbować swoich sił, gdy Twoi rodzice zamierzają się rozstać, a stawką jest rodzina! 
„Wszyscy razem” to lekka, rozgrzewająca serca i poprawiająca humor komedia familijna, opowiadająca o ekscytującej i pełnej zabawnych perypetii podróży w czasie oraz sile rodzinnych więzi. Uniwersalna opowieść dla widzów w każdym wieku, która dostarcza dużo śmiechu i wzruszeń. Jej bohaterem jest chłopiec, który za pomocą magicznego zegara razem z rodzeństwem przenosi się do przeszłości, aby zapobiec rozstaniu rodziców. Na ekranie m.in. para uwielbianych aktorów: nominowany do Oscara Greg Kinnear („Lepiej być nie może”, „Mała miss”) oraz Isla Fisher („Wyznania zakupoholiczki”, „Polowanie na druhny”). Za kamerą stanął Christian Ditter – reżyser „Jak to robią single” i „Love, Rosie”. Scenarzystą jest Jay Martel – nagrodzony Primetime Emmy współautor popularnej komediowej serii „Kay & Peele”.
Genialny chłopiec odkrywa, że odziedziczony po dziadku, zabytkowy stary zegar, umożliwia podróże w czasie. Z pomocą rodzeństwa postanawia przenieść się do przeszłości i zapobiec rozstaniu rodziców. Podejmując kolejne, coraz bardziej wyszukane i zabawne próby poprawienia relacji mamy i taty, dzieci odkrywają wartość rodzinnych więzi i uświadamiają sobie, że nie na wszystko w życiu mogą mieć wpływ.